01 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kartlarımı İptal Etmek Zorunda Bıraktınız!

Bankanızın oldukça eski bir müşterisiyim. Bugün gelinen noktada üyelik ücretleriniz yüzünden kredi kartlarımı iptal ettirmek zorunda bıraktınız. Üyelik aidatı adı altında kestiğiniz 60 tl iptali için müşteri hizmetlerini aradığımda iptal için bana bir sürü şartlar sundunuz. yaklaşık 5 banka ile çalışıyorum.

Hiç bir tanesine üyelik veya aidat adı altında herhangi bir ücret ödemezken sizin tutumunuz beni şaşırttı. Benden geçen sene harcama sözü verdiğim tutarın 2 katı fazla tutar istediniz. Benim gelirim %100 artmadı ki ben sizin teklifinizi anlaşılır bulabileyim. 60 tl nin tarafıma iadesi ve kartlarımın tekrar tarafıma gönderilmesini rica ederim.

A.alper 69 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön