28 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Kartın İptalinden Dahi Benden Para Kesen Banka!

Daha önce de beni Hesap işletim ücreti konusunda mağdur eden Yapı Kredi Bankası, sorumsuzluğuna ve müşteriyi soyma konusunda sınır tanımıyor. Tatil sırasında kullandığım bir ATM cihazı nedeniyle olduğunu düşünüyorum, kartımı kopyalamışlar ve dün paramı çekmeye uğraşmışlar. Banka sahte kartı iptal etmiş neyse ki.

Tek mutlu ettiğiniz konuda bu. Ancak sahte kartı iptal etmek için dahi benden 20 TL ücret kesmişler. ATM'nizi siz korumalısınız. Müşterilerinizi siz korumalısınız. Bir de üstüne 20 TL ücret kesmişler. Neyin ücretini ödedim acaba? Sözleşmenizde bu da yazıyor muydu? En yakın sürede bankanızla tüm ilişkilerimi keseceğimi belirtirim.

Emre 572 Okunma

Cevaplar

  • Emre 29 Ağustos 2014

    Banka tarafıma hiç bir şekilde ulaşmamıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön