21 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Üyelik Ücreti İptali!

Müşterinizim hep gününden önce ödeme yapıyorum.(ekstreleri inceleyebilirsiniz)her sene aynı maruzatımı size bildiriyorum. Yine aynı konuda üyelik ücreti konusunda bu maili gönderiyorum. Şubat ayı ekstresinde 75 tl üyelik ücreti isteniyor.

Daha dün maaş aldığım banka adıma kredi kartı çıktığını bildirmiş olmasına rağmen kredi kartımın olduğunu ve memnum olduğumu bildirip kabul etmedim. Ama görüyorum ki biraz düşünmem gerekiyormuş sanki acele karar vermişim galiba. Lütfen mağduriyetimi giderip üyelik ücretini iade ediniz. Yoksa bu sefer galiba kesin olarak kararımı verip bunca yıllık kartımı iptal ettireceğim.

Arzu 201 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön