Yapı Kredi Bankası Kart Ücreti Yansıtıldı.

Selcuk K. |

Yapı Kredi Bankasın'dan 5 yıldır kullandığım karta 98 TL ücret yansıtıldı iadesini istedim harcama yap dediler 5000 TL.Harcama yaptım fakat 5000 TL'ye ulaşmadığından kart ücretini almaktan vazgeçmediler. Madem yapacak bir şey yok ödeyeyim o zaman dedim. Daha sonra her yıl olduğu gibi kişiye özel kampanyadan yararlanıp en azından puan alayım dedim ona da red verdiler. Yani anlayacağınız kart ücreti almak için her yolu denediler. Yazıklar olsun kartı kapattım şimdi tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcuk K.
  18 Ocak
  12:31

  Resmi çözüm yolların gayrı resmi bir biçimde kart ücreti yansıttı şimdi tekrar aramam isteniyor. Bu kurumsal cümlelerden ziyade ne çözüm öneriniz varsa bildirinde arkadaşlarda görsün

 • 16 Ocak
  09:07

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.