08 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Kart Teslimatı ve Sözleşme Sorunu.

Kasım ayında telefon bankacılığı ile tarafıma Yapı Kredi Bankası'ndan sözleşmeli kredi kartı satılmıştır. Kurye tarafından teslim aldığım kartın sözleşmesi imzalanıp gönderilmiştir. Kart kullanıma açıldıktan 2 hafta sonra, sözleşme bankaya ulaşmadığı için kapatıldı.

Müşteri hizmetleri eksik sözleşme olduğu için şubeye yönlendirdi ve 23.12.2014 tekrar imzaladım ve hem müşteri hizmetleri hemde şube tarafından 3 iş günü içerisinde sonuçlandırılacağı söylenen işlem günler geçmesine rağmen sonuçlandırılamamıştır.

05.01.2015 tarihinde aradığım müşteri hizmetleri sözleşmenin ellerine ulaşmadığını ulaştığı zaman açılacağını. Şube bugün ise kurye ile tekrar sözleşmeyi imzalamam gerektiğini söylüyor.

Çiğdem 1.208 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 09 Ocak 2015

    Yeterince mağdur oldum. Artık acil olarak bu sorunu çözmenizi rica ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön