Yapı Kredi Bankası Kart Kayboldu!

Ozan G. |

Öncelikle banka maaş kartımı yaklaşık 3 ay önce Diyarbakır Diclekent şubesinden çıkardım. Daha sonra İmes Organize San. Böl. Yapı Kredi şubesine bir dilekçeyle gönderilmesini istedim. Fakat Imes şubesine 2 defa gitmeme rağmen kartımın onlarda olmadığını son gidişimde kaybettiklerini söylediler.

Daha sonra bir taraftan müşteri temsilcisi bir taraftan bankanın yetkili çalışanıyla kartın iptal edip yeni bir kart talebinde bulunduk, ama bir şartla eğer adresime teslimi yapılırsa. Ve bunu kendileri kabul edip göndereceğiz dediler ama yaklaşık 10 gündür kartım bana ulaşmadı ve kartımın tekrar şubeye gittiğini öğrendim. Ben yaklaşık 3 aydır kendi hatalarından kaynaklı sorun yaşıyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  14:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş