Yapı Kredi Bankası Kart İşletim Ücreti Alımı!

Necla K. |

Senelerdir büyük bir hassasiyetle ödemelerini yaptığım. Kredi seçeneğini sürekli buradan kullandığım bankadır kendisi. Lakin her sene kart işletim ücreti adı altında ruhum bile duymadan güzel bir meblağ ödeme almaktadırlar bende sağ olsunlar! Bunu fark ettiğimde şubeden; bunu iptal etmemiz için bankaya en az bir faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz lazım cevabını aldığım bankadır! Demin kendilerini aradığımda bu işletim ücreti her türlü yansıyacak iptal talebi alamam denilen bankadır! Geriye dönük olarak bu benden aldığınız bedeli almak istiyorum hukuken hakkım dediğimde; hukuken hakkınız olabilir ama bankamızın ilkelerinde böyle bir şey yok denilen bankadır!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  11:02

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.