19 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Kart İptalinden 2 Ay Sonra Borç Gönderen Tek Kurum!

8. ay üzerinde kart borcunun tamamının ödenip iptal talebimi olumlu olarak alıp kart iptalinin gerçekleştiğini söyleyen çağrı merkezi çalışanı 3 ay sonra kartınıza 10. ayda yapılan bir harcama üzerine borç olduğunun bilgisi verilmektedir. Bu nasıl saçma sapan bir işlem!

400 TL limiti olan kartı yapılan harcama ve iadeler sonrasında 310 TL ödeme yapıp kart içerisindeki 94 TL'lik limit ile 400 TL tamamlanan kartın 10. ayda 200 TL borcunun çıkması hiç mantıklı gelmiyor. Gerçekten nasıl bir haksızlıktır bu? Ve bu durum hemen çözülmediği takdirde tüm sosyal medyaya ve tüketici mahkemesine iletiyor olacağım.

Acil yetkili kişiler tarafından dönüş bekliyorum.

Emre 599 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön