22 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Güvenliği Sağlanamaması!

Yaklaşık 12 senedir yapı kredi kredi kartı kullanıcısıyım. 15 nisan tarihinde internet şubesinde harcamalarımı incelerken 9 nisan tarihinde kredi kartımla bank asya atm sinden 380 tl nakit çekim yapıldığını fark ettim. Hemen yakacık şubesine gidip kartımın kopyalanarak farklı kişiler tarafından kullanıldığını bildirdim.

Oradaki müşteri temsilcisinin yardımıyla ykb genel müdürlüğüne harcama itirazı faksı çektim.nihayet 22 nisan tarihinde verdikleri cevap kartın şifresinden siz sorumlusunuz parayı ödeyeceksiniz oldu. Hangi bankanın hangi atm sinden hangi günün hangi saatinde yapıldığı belli bir yanltıcılığı araştırmaya tenezzül etmeyen ykb kart güvenliği birimi ne işe yarar.

Sebahattin 630 Okunma

Cevaplar

  • Sebahattin 27 Haziran 2013

    bugün 27 haziran 2013 yani ykb nin enkısa sürede bilgi vereceğiz dediği tarihten neredeyse 2 ay sonrası ve ses seda yok anlaşılan mesajımı okuyanların gözünü boyamak için atmışlar bu mesajı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön