06 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Gönderim Ücreti Alıyor!

Kart gönderim ücreti adı altında hiç bir bankanın almadığı bir ücret yansıtılmış ekstreme.
bu ücretin iadesi yapılmazsa yakın zamanda Yapı Kredi ile olan bağımı koparacağım. açık ve net söylüyorum. Başka bankanın world kartına başvuracağım. Yapı Kredinin bankacılık anlayışı çok farklı ve hiç bana uygun değil her konuda. bu ilk sorunum değil 2 ayda resmen soğuttunuz beni yapı Kredi den.

Kart gönderim ücretinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde 7 haziranda yatacak olan world puanı kullanıp 8 haziranda kartımı kapatacağım. o tarihi kadarda kullanmayacağım. Zaten limitimde çok garip bir limit. eksik olsun Yapı Kredi. başka bankanın world özellikli kartına başvuracağım.
Gereken yapılmazsa 8. 6. 2013 de kapatırım.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 21 Mayıs 2013

    sonuc nedir

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön