20 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatlarını İade Etmiyor.

Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığının onaylamış olduğu üyelik bedeli adı altında alınan 210.00 tl kart aidatlarının tarafıma ödenmesi ile ilgili yazı 17.07.2014 tarihinde elime geçmiştir.Bu yazıyla bankanıza gitmiş ve merkeze fax çekilmesi gerektiği söylenmiştir fax merkeze çekilmiştir.Bankadaki görevli bayan paranın 4-5 ay sonra bankanın telefonla şahsımı arayacağını paranın elimize geçeceğini belirtmiştir.

Sayın yetkili hafta içerisinde bankanız tarafından aranıp paramın ödenmemesi durumunda Tüketici Hakem Heyetinin Hükmü gereği Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Erhan 262 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön