19 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İsteyince Kartım İptal Edildi!

Yapı kredi bankasından 1996 yılından buyana kullanmış olduğum world kartımın üyelik ücretleri için tüketici hakem heyetine dilekçe verdim haklı bulundum dün market alışverişinde world kartımı verdiğimde kasiyerin kart bilgileri hatalı diyor uyarısıyla üzerimde nakit olmadığı için aldıklarımı orada bırakarak daha sonra gelip alacağımı söyleyerek çıktım bankamatiğe gidip kartı takip şifremi girince karta el koydu.

Bankayı aradım aidatları istediğim için kartımın iptal edildiğini aidatları istemekten vazgeçersem yeni gelen 55 tl olan aidatı da ödersem açabileceğini söyledi. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır. Yapı krediyi kınıyorum rencide olduğum için manevi tazminat davası açacağımı bildiriyorum.

Ziya 74 Okunma

Cevaplar

  • Ziya 26 Nisan 2013

    bana gönderilen mail aynen şöyle E-postanızdaki bilgiler ile kredi kartı hesabınıza ulaşılamamıştır. www.yapikredi.com.tr sitemizde SİZİN İÇİN BURDAYIZ bölümünden bize iletmek istediğiniz mesajınızı; müşteri numaranız, T.C. kimlik numaranız veya kredi kartınızın son 4 hanesi ile birlikte tekrar iletmeniz halinde gerekli inceleme yapılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir (Ad-soyad bilgisinin, kart plastiği üzerindeki şekli ile bildirilmesi gerekmektedir). Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bu mail bana nasıl ulaştı bilgilerim yanlışsa kaldıki cep telefonum bile var

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1752800 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön