20 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yapı ve kredi bankasına ait 2 adet kredi kartım var, uzun zamandır kullanmaktayım, başlangıçta almadıkları kredi kartı aidatını son yıllarda ısrarla ekstreme yansıtıyorlar, ben iptal ettirmek için kendilerine ulaştığımda çeşitli kampanyalara katılırsam yada kazandığım puanlardan karşılanması yönünde talimat verirsem iptal olunacağı bilgisi verilmekte.

Bunun zorunlu bir kesinti olduğu yönde bilgilendirmelerde yapmaktalar. Soruyorum, meşe paketine üye olduğumda neden bu zorunluluk kalkıyor? Sayın ilgili, sizden tarafıma yansıtılan kesintilerin iptalini istiyorum, umarım müşterilerinizi mağdur etmez ve yasal yollarla uğraştırmazsınız.

Meryem 37 Okunma

Cevaplar

  • Meryem 29 Temmuz 2013

    konu ile ilgili hiçbir dönüş yapmadılar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön