29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İstemese Almayabiliyor!

2011 Yılında Yapı Kredi Bankası kredi kartımı kart ücreti nedeniyle iptal ettirdim. 1 yıl sonra tarafıma telefonla ulaşılarak müşteri memnuniyeti gereği kart ücretinden dolayı kapattırdığım kredi kartımı, 2011 yılında aldıkları kart ücretini 50 TL World Puan olarak yükleneceğini ve 2 yıl boyunca da kart ücreti alınmadan kartın tekrar kullanıma açılabileceğini bildirildi.

Bu masumane banka oyununa geldim ve kabul ettim. 2012 yılında teşekkür ederim ki kart ücreti gelmedi. Fakat 2013 yılı için 2013/08 Ağustos ekstreme 95 TL kart ücreti yansıtıldı. 2 yıl alınmayacak denilen ücret 2. yıl niye yansıtıldı. Bu nedenle kartımı tekrar İptal ettirdim.

İbrahim 45 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim03 Eylül 2015

    Hala tık yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön