07 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İptal Etmiyorlar!

Yapı kredi bankası son ekstremde 60. 00tl üyelik aidatı alıyor ve bunu iptal etmiyor. Geçen yılda aynısını yaptılar sizlere bildirdiğimin ertesi günü arayıp iptal ettiler. Konu ile ilgilenmenizi ve bu haksız uygulamaya dur demenizi önemle rica ediyorum.

Alparslan 58 Okunma

Cevaplar

 • Alparslan 31 Mayıs 2013

  "cevap verildi" deniyor ama verilen cevap "değerlendirmeye alınmıştır, en kısa zamanda dönüş yapılacaktır". eğer cevap vermek bu ise evet cevap aldım neyin cevabı onu cevabı verenlerin bile bildiğinden şüpheliyim.............

 • Alparslan 17 Mayıs 2013

  konu ile ilgilenmiyorlar

 • Alparslan 17 Mayıs 2013

  yasal dayanağı olmayan bu uygulamayı devam ettirmekte ısrar ediyorsunuz bende bu mailiniz üzerine tüm hukuksal yollara başvuracağımı bununla birlikte kartımın internetten ödemelerimi takip etmemi engellediğiniz için de ayrıca gerekli yasal işlemleri başlatacağımı bildirim.

 • Alparslan 15 Mayıs 2013

  ilgilenmiyorlar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Alparslan 14 Mayıs 2013

  kart aidatını kabul etmediğim için kartımı kullanıma kapattırdım. taksitli alışverişlerim bittiğindede kartımı tamamen iptal ettireceğim. Fakat taksitlerimi ve k. kartı hesabımı daha önce takip ettiğim internet sisteminide kapatmışlar. konu ile ilgili mail attım ama yapı kredinin en iyi yaptığı sonuçlandırmama ve ilgilenmeme politikası aynen devam ediyor. Kartlarını aidat ödeyerek kullanmamız için bizleri çıkmaza bilgisizliğe ve baskı ile kabullendirmeye çalışıyorlar, bunları kabul etmek mümkün değil. Konu ie ivedi olarak ilgilenilmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön