11 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İptal Etmiyor!

Kart aidatı hesabıma yansımadan bir hafta önce ykb müşteri hizmetlerini aradım.Kart aidatımın yansıyacağından dolayı kartımı iptal ettirmek istediğimi belirttim.Bana siz eski müşterimizsiniz kart aidatı yansıdığı zaman bizi arayın geri iade edelim dendi.Ücret yansıdığında tekrar aradım.Geri iade edeceğinizi söylemiştiniz dedim.

Bana 3 ayda 750 liralık alışveriş yapın falan saçma sapan tekliflerde bulundular kabul etmediğimde de kartımı iptal edeceklerini geçen seneden kalan kart ücretimin de yansıtılacağını söylediler.Bana Hepsiburada.com dan yaptığım alışveriş için yüklenen 75 liralık puanın 45 lirasını verip 30 lirasını kart ücreti için zaten kesmişlerdi.

Ergün 52 Okunma

Cevaplar

  • Ergün15 Nisan 2013

    İnternet sitelerinden şikayetimi belirttim sorunlarla ilgilenilmiyor geri dönüş yapılmadı şikayetlere hazır mesaj ile cevap verilip geçiştiriliyor.Kart borcunu kapatıp bir daha bu banka ile kesinlikle çalışmayacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1737366 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön