01 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatını İptal Etmek İçin Her Yıl Farklı Koşul Sunuyorlar!

Müşteri numaram 05948350.Her sene olduğu gibi yine bu sene de 60TL kart ücreti ekstreme yansıtıldı.İptalini talep etmek için aradığımda,bankanın sürekli kullanıcısı olduğum,iki adet kredi kartını aktif olarak kullandığım ve ücretin tabi ki iptal edilebileceğini söylediler.Ancak "koşul" şu;ya biriken puanlarımdan çekilecek,ya da 90 gün içerisinde 2.550 TL harcama yapacağım.Daha önceki senelerde de bu tutar 900 TL ve 1200 TL olarak sunulmuştu.

Şimdi şöyle ki, madem ben bankanızın iyi bir müşterisiyim,neden bu şart giderek zorlaştırılıyor? Kart ücretinin iptali için gereğinin acil bir şekilde yapılmasını rica ediyorum.Aksi taktirde kartlarımı ve hesaplarımı iptal ettireceğim.

Serli 101 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön