05 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Uzun süredir kullanmakta olduğum Yapı Kredi Bankası Gold kart harcamalarım ile ilgili yaptığım incelemede 04.01.2016 tarihinde 87 TL tutarında fahiş bir kart ücreti kesilmiş olduğunu gördüm. Ödemelerini düzenli yapan ve genel olarak başka kredi kartı kullanmayan bir kişi olarak bu tutarın tarafıma iadesini istiyorum.

Yoksa en yakın zamanda haksız yere alınan bu ücret yüzünden kartıma veda etmek zorunda kalacağım. Konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. (ek kart ve asıl karta ait tüm kesilen kart ücretlerinin iadesini istiyorum.)

Rukiye 35 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön