08 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Yıllık Ücreti ve İptali.

Ben geçen ay size 80. TL kart ücretinin iptali ve kartımın iptali için size bildirdim sizin müşteri temsilciniz bunun iptalini gerçekleştiremiyoruz. Gerçekleştirmemiz için 80 TL ödemeniz gerekir dediler. Eğer iptal etmezseniz de bir yıl içerisinde 1050 TL'lik alışveriş yaparsanız bu 80 TL ödemezsiniz aksi takdirde sizin ekstranıza yansır 80 TL'dediler.

Müşterilerinizi böyle zorla şartlı olarak harcama yapmaya zorlamanızı doğru bulmuyorum. Hani sizin müşteri memnuniyetiniz bu mu? 19.11.2014 tarihinde bildirinizi aldım 90 gün içerisinde 1050 TL harcama yapmazsanız kartınıza 80 TL yansıyacaktır yazılmış. Hizmetlerinizi tutarsız buluyorum incelenerek bilgi verilmesini rica ederim.

Vedat 1.501 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön