08 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Kesildi!

Urla Opet Petrol İstasyonunda Otogaz aldıktan sonra ücret ödemem esnasında OpetWorldCard tanıtımı yapılıyordu ve tanıtımı yapan görevliler kart aidatı alınmayacağını beyan etmekteydiler. Kart aidatı alınmayacak şartıyla ilgili karta müracaat ettim fakat bir yıl sonra tarafımdan kart aidatı kesildi.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini telefonla ve e-mail ile müracaat etmeme rağmen biz öyle bir söz vermedik o tanıtımı yapanların kendi elemanları olmadığını ve Opetin elemanı olduğunu beyan ederek kart aidatımı iade etmediler. Bana yapılan yanıltmaca değilde ne artı ben kesilen kart aidatımı geri istiyorum bu son şikayetim gerekirse bu kartı kullanmayacağım ilgililere duyurulur.

İsmail 36 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 14 Nisan 2013

    banka standart cevap vermekten başka birşey yapmıyor bana kendi internet sitelerinden müracaat etmemi öneriyor buradanda şikayetimi okumadan standart cevap verdiği ortaya çıkıyor şikayetim okunsaydı zaten bankalarının internet ve telefon bankacılıklarına daha önce müracaat ettiğimi okurlardı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön