19 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı İçin Şart Koşuyorlar!

Yapı Kredi bankasına kart aidat ücreti iptali için yapmış olduğum itiraza istinaden tarafıma yazılı olarak bir metin gönderilmiş olup 3 ayda 4800 tl harcama yapmam şartı ile iptalini gerçekleştireceklerini söylüyorlar.Bu değerli(!) banka,müşterileri ile dalga geçiyor sanırım.Benim aylık ortalama harcamam 1000 tl yi geçmemektedir.Böyle bir mantık yok.

Yargıtay kararları olmasına rağmen bu banka hala her yıl üyelik ücretini arttırarak müşterilerinden almaktadır.Ben de bu üyelik ücretine istinaden kart iptal talebinde bulundum ve tarafıma gönderilecek üyelik ücretininde iptalini talep ediyorum.

Akif 66 Okunma

Cevaplar

 • Akif27 Şubat 2013

  yapıkredi bankası hala bana dönüş yapmamıştır.gerek burdan gerekse kendi sitelerinden yazdığım şikayete cevap vermemişlerdir.

 • Akif26 Şubat 2013

  Yapı Kredi Bankasına buradan ve kendi sayfalarından yazmış olduğum şikayetlere hala dönüş yapmadı.Müşteri değerlerine ne kadar önem verdikleri belli oluyor...

 • Akif21 Şubat 2013

  Bu siteye şikayetimi yazmadan önce kendi sayfalarından istedikleri bilgileri daha öncede gönderdim.okadar ilgililerki o maillerime cevap vermediler bile.

 • Akif21 Şubat 2013

  E-postanızdaki bilgiler ile kredi kartı hesabınıza ulaşılamamıştır. www.yapikredi.com.tr sitemizde SİZİN İÇİN BURDAYIZ bölümünden bize iletmek istediğiniz mesajınızı; müşteri numaranız, T.C. kimlik numaranız veya kredi kartınızın son 4 hanesi ile birlikte tekrar iletmeniz halinde gerekli inceleme yapılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir (Ad-soyad bilgisinin, kart plastiği üzerindeki şekli ile bildirilmesi gerekmektedir). Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. böyle saçmalık olabilirmi.isteseler telefon numaramdan ulaşıp bu bilgiyi benden alabilirler.Amaç çözüm sunmak olmadığı için böyle yola başvuruyorlar.benden bu bilgi haricinde bi sonraki, mailimde aile sıra no sayfa no bişlgilerinide ister bunlar.Ben kısa çözüm istiyorum.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, 1642255 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön