03 Ağustos 2017

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı İadesi  Yapmayan Banka!

10-12 senedir Yapı Kredi Bankası müşterisiyim ve Yapı Kredi Bankası haricinde hiçbir kurumla çalışmadım. 1'i vadesiz hesap, 2' si kredi kartı olmak üzere 3 adet hesabım var ve faal olarak kullanıyorum hesabımı ve kartlarımı. Temmuz ayı ekstresinde 91 TL yıllık üyelik aidatı kesilmiş. Bunun iadesi için aradığımda 2 seçenek sunuldu bana ve 2 'si de tamamıyla kabul etmeyeceğim şeyler.

91 TL için 5 ayda 4500-5000 TL para harcayacağımın garantisini de veremem, puanlarım düştükten sonra kalan 80 TL puan kazanmak için alışveriş yapacağımın da garantisini veremem. Geçen sene özel müşteri, eski müşteri, sorunsuz müşteri olduğum belirtilerek bu ücreti benden almadınız. Şimdi ben sorunlu, yeni bir müşteri miyim ki de benden garip taleplerde bulunuyorsunuz? Açıkça söylüyorum; Ben size, siz de bana muhtaç değilsiniz. İadesi yapılmasını rica ediyorum yoksa başımın çaresine bakacağım.

Okan 2.734 Okunma

Cevaplar

  • Okan03 Ağustos 2017

    Bırakın bu işleri. Bu cevap kapattırmam için yeterli cevap.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2017

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön