Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı İade Sorunu!

Uğur A. |

Kartıma gelen kart aidatı üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve tutarın iade edilmesi talebinde bulundum. Müşteri temsilcisi tutarı puanlardan keseceğini ve bir miktar alışveriş yaparak bu puanı doldurmam gerektiğini söyledi. Bende bunu kabul ettim fakat işin garip tarafı bana Yapı Kredi Bankası kredi kartı çıkarırken defalarca almak istemedim ve defalarca bana hiçbir şekilde yıllık üyelik ücreti aidat gibi bir ücret söz konusu değildir kartımızı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanacaksınız demişlerdi. Birkaç kerede üyelik ücretini ekstrede gördüm ve iptal ettirdim. Görmediklerim varsa zaten ödendi gitti. Yapı Kredi'nin müşteri anlayışını tebrik ediyorum, gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  09:25

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.