03 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartımın yeni döneme ait kart aidatı hesabıma yansıdığında bu ücreti ödemeyeceğimi kartımın iptal edilmesini istedim. Temsilci bana ücretin hesaba yansıdığını iptal ettirsem de bu ücreti ödemem gerektiğini söyledi ancak 3 ay içinde 4200 TL harcarsanız ücret iptali gerçekleşecektir dedi.

Bende bunu harcayamayacağımı belirttim aylık harcamalarım zaten 1000 TL maaşım 1800 TL civarında dedim harcama yapmaz isem 3 ay sonunda kart ücreti yansıyacak dedi. Mecburen evet dedim bu miktarın düşürülmesi için talepte bulundum ama yine fayda etmedi.

Ali 50 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Eylül 2013

    mesajımın tamamı çıkmamış mesajın sonunda bankanın bana bu cevabı vereceğini ve hiç bir sonuç alamayacağımı bildiğimi sadece başka insanlarında aynı durumu yasamamaları ve yapı krediden uzak durmaları için yazdığımı belirtmiştim ama bu kısım yayınlanmamış bunu da belirtmiş oldum.siz siz olun yapı krediden uzak durun.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön