29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerinin açıklama olarak attığı mailde kart aidatının yasal aykırılık teşkil etmediği söylenmekte fakat araştırmalarımın sonucunda böyle bir hakları olmadığı gün gibi ortadadır. Burada ki amaç insanları yıldırmak, yanıltmak zamanlarını almaktır. Bir çok insan içinde değerli olan zaman yüzüne bu haklarını savunamamakta bu ücreti ödemek zorunda kalmaktadır.

Kaldı ki yakın ailemde bu ücretin iade edildiğini biliyorum, bunu da ispatlayabilirim. Buradan çıkardığım sonuç şudur ki; Hakkını savunamayan insanlardan bu ücreti alan bir banka ile karşı karşıyayım.

Fatih 36 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön