Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Emine B. |

Banka, kartımdan aidat kesmiş. Geçen yılda world puan ücreti adı altında kesildiğinde belirtmiştim. 'puanımdan düşülmesini istemiyorum. Harcama limiti ile ilgili bir ödeme şekli vardı o şekilde ödemek istiyorum diye. Telefondaki temsilci kesilmiş olan borçla ilgili bir değişiklik yapamayacaklarını bundan sonraki aidatlar için bu işlemi gerçekleştirebileceklerini söylemesine rağmen bu yıl yine aynı şekilde kart aidatı kesilmiş.

Bunun iptalini, gerekirse konuşmalarımın dinlenmesini talep ettim. Müşteri temsilcisi kayıtları dinlediklerini böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Kayıtları ben de dinlemek istediğimi aksi takdirde kartı iptal edeceğimi söylememe rağmen kartı kapatmayı tercih etti.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  15:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş