Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Ali Ş. |

Yapı Kredi Bankası Yıllık kredi kartı kartı aidatı adı altında her sene çok fahiş fiyatları ekstreme yansıttı. Aidat alınması yasak olduğu halde hala almaya devam ediyorlar. Beni maddi yönden her yıl zarara uğratan Yapı Kredi Bankası'ndan hem özür hem de kart aidatlarımı kuruşuna kadar hesabıma derhal iadelerini bekliyorum.

Bu kadar büyük olduğunu iddia eden Yapı Kredi Bankası kart aidatlarından mı medet umuyor? Kart aidatlarım teslim edilmez ise gerekirse Tüketici Mahkemesine baş vuracağım. Tüm borcumu ödeyip kartımı iptal ettireceğim. Yapı Kredi yönetimimden ivedilikle mağduriyetimin giderilmesini ve markalarının hakkını vermelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ş.
  03 Şubat
  21:07

  Yapı Kredi Bankası hiçbir sorunumu gidermedi. Paramı iade edemeyeceklerini söylediler. Maaşımı dahi bu bankadan çekiyorum ama mağduriyetimi hiçbir şekilde gidermediler. Müşterilerini süründüren Yapı Kredi Bankası'nı kınıyorum. Sorunumu çözün. Dava açacağım dediğimde dahi bildiğiniz yere der gibi tavırlar. Söyleyecek bir şey yok. Hizmet sıfır, mağduriyetim giderilemedi. Yapı kredi sorunumu çözmenizi bekliyorum.

 • 22 Ocak
  17:55

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü