29 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alınıyor!

6 adet otomatik talimatım olan ve maaşımı bu bankadan almama rağmen Kart aidatını,halen yok puandan düşelim yok 90 günde şu kadar harcama yapın iptal edelim. Nedir bu kardeşim ya.!Bu ülkede binlerce borcunu ödemeyen,kaçan adres değiştirenler varken.. yıllardır borcunu kesintisiz zamanında ödeyen birisi olarak Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olan Y.K.Bankasının bu durumunu kınıyorum. Kartımı iptal ettireceğim.

Tolga 26 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 08 Mayıs 2013

    Belirtmiş olduğum şikayet, olumlu sonuç olarak bana dönüş sağladı.Ve bu seneki aidatı iptal edildi.Teşekkür ederim. Fakat 2012 yılında da aynı parayı benden talep eden banka neden aynı davranışı yapıp bana aidat ödetmekten vazgeçmedi. Puan karşılığı 1 yıl içinde (2013'e kadar)iade edileceği söylendi. geçen yıl içinde yaptığım onca alışverişten hiç puan harcayamadım hepsi kart aidatına gitti. Bu nasıl bir dengesizliktir. İlle yok kapatcam/kapatırım mı? demek gerekiyor.bu nasıl bir müşteri anlayışı..Bu nasıl bir bankacılık. Madem iade edilebiliyor.Geçen yılki (Nisan2012-Nisan 2013 arası) kesilen puanlarımın hepsini talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön