05 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Alınıyor!

Yapı kredi müşterisiyim, kartıma yansıyan üyelik aidatı konusunda 3 kez yapı krediye sizin için buradayız bölümünden mail attım dönüş yapılmaması üzerine bugün itibariyle müşteri hizmetlerini aradım bu aidatı ödemek istemediğimi söyledim gerekirse kartımı kapatmak istediğimi ama maalesef kapatacak bile olsam ödemek zorunda olduğumu söylediler.

İki seçenek sundular ya puanlarınız dan ödeyebilirsiniz yada üç ay içinde 750 liralık harcama yapmak zorundaymışım o miktarda puanım bulunmadığı kartımı iptal etsem de bu parayı ödemek zorunda olduğum için mecburen 3 ayda harcama yapmayı kabul ettim bu üç ay sonunda ilk isim kartımı iptal etmek olacak.

Seval 102 Okunma

Cevaplar

  • Seval 16 Nisan 2013

    bugün itibariyle 5 gündür olumlu olumsuz bir dönüş yapılmadı bana

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön