22 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı Aldı!

Ben eski kredi kartı müşterinizim. Kart aidatının kesilmemesi hakkında defalarca girişimde bulundum. İşim gereği her zaman ekstrelerimi kontrol edemiyorum. Geçenlerde kontrol ettim, 09.08.2016 tarihinde yıllık üyelik aidatı olarak 83 TL tahsil edildiğini gördüm. Yine müşteri hizmetlerini arayayım dedim. Ne kadar kötü! en az 5-6 defa aradım, her defasında internet yorumlarından kontrol ederek 1-4-3 / 1-6-2 / 1-7-2 v. s. gibi bir sürü konfigürasyonlar denememe rağmen kesinlikle müşteri temsilcinize ulaşamadım. Dolayısıyla buradan yazışmaya karar verdim. Yıllık kart aidatımın tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Kahraman 235 Okunma

Cevaplar

  • Kahraman23 Ekim 2016

    Normalde reklam için olsa her gün ararsınız, şimdi niye siz aramıyorsunuz. Yine arayalım saatlerce müşteri hattınızda bekletin, oyalayıp durun öylemi

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön