03 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

2104 ile biten Opet kartıma istinaden Ağustos 2014 de 80 TL kart borcu geldi. İadesi için başvurdum. Ekim 2014 de iade ettiler. Kartımı kapattırmak istedim, kapatmadılar. Kartı kullanmıyordum aylardır. 25 Şubat 2015 tarihinde internetten bir alışveriş yaptım. Ekstre elime ulaştığında hem dönem içine 80 TL kart aidatı yansıtılmış. Hem de kart puanım -16000 (80 TL) düşülmüş. Bu nasıl mantık. Hem Ağustos 2014 de kart aidatı aldınız, iade ettiniz. Tekrar onu aldınız diyelim, bir yıl dolmadan nasıl ikinci kart parası alınıyor.
Sana sesleniyorum Yapıkredi ben bu parayı ödemiyorum. Tüketici hakem heyetine'de şikayette bulundum. Bu işin peşini bırakmayacağım, bir yıl içinde 2 kart parası alamazsın.

Mevlüt 248 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön