Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı...

Yasemin Ç. |

Yaşamış olduğum Yapı Kredi Bankası ile ilgili sorunlarım hiç bitmemekte 2 gün internet şubesinden kredi kartı detaylar baktım da aidat ücreti 87 TL yansıtmışlar. Bunun üzerinde akşam hemen müşteri hizmetlerini aradım neden yansıtıldığını ve iptal edilmesini istedim, fakat müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olamadığı gibi istediğiniz yere şikayette baş bulana bileceğimi şöyle açıkçası bir müşteri hizmetleri müşteri ikna etmesi için elinden geleni yapmadı. Hatta eski bir yapı kredi müşterisi olmama rağmen, yardımcı olamadı. Ve kart iptali yapacağımı söyledim siz bilirsiniz bence bir müşteri hizmetleri müşteri ikna etmesi ve sakinleştirmesi gerekiyor bundan sonraki süreçte Yapı Kredi Bankası ile bütün hesabımı ve kartımı hatta ailemden kullan hepsini iptal ettireceğim gereken yere başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Şubat
  12:21

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.