17 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

13 yıllık world card müşterisiyim. her yıl nisan ayında, giderek artan, kart aidatı otomatik olarak kesiliyor. hemen her gün Kredi Kartı aidatı adı altında yapılan kesintilerin yasal olmadığı ve açılan davaların müşteri tarafından kazanıldığı haberlerini okuduğumuz şu son dönemde halen bu paraların kesilmesini anlayamıyorum.

Harcama sözü verme gibi komik kampanyalarla müşterileri daha çok harcama yapmaya zorlamanın en az kredi kartı aidatı kadar hukuka aykırı bir durum olduğunu düşünüyor, bu güne kadar kesilen kredi kartı aidatlarımın yasal faizi ile birlikte iadesini talep ediyorum.

Yasemin 40 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin25 Nisan 2013

    siz insanlarla alay mı ediyorsunuz.. bu ne biçim mesaj... önce incelemelerinizi yapın sonra bana çözüm ile dönün..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön