06 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

Bankanızdan aldığım bankamatik kartından kasım ayında 60 TL bu ayda 50 TL olmak üzere 2 kere hesap işletim ücreti çekilmiş bulunmakta. Kartı alırken görevlinize özellikle kart ücreti olmayan bir kart istediğimi söylememe, kendisininde beni kart ücreti olmadığı konusunda temin etmesine rağmen bu nedir şimdi. Zaten maaş çekmek dışında hiçbir şey için kullanmadığım karta bu kadar yüksek aidat nedir? Çekilen miktarın tarafıma iadesini rica ediyorum.

Celalettin 265 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 08/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön