Yapı Kredi Bankası Kart Aidatı!

Eyyup Y. |

Her yıl aynı şikayetten bıktım! Bir önceki şikayetimde aynı banka aynı konu geçen yıl kart aidatı sebebinden dolayı kartı iptal istedim. Yapı Kredi Bankası yetkilisi tarafından arandım kartınızdan yıllık kart aidatı alınmayacağını belirtti üstüne de 40 TL'lik puan verdi aradan bir yıl geçmeden yine kart aidat parası altında 52 TL borç çıkarmışlar.

Müşteri hizmetlerini aradım ödemem gerektiğini belirtti. Kime güvenelim yansıtılan borcun tekrar banka tarafından iadesini talep ediyorum ve hiçbir şekilde kart ücreti tarafıma yansıtılmamasını aksi halde kartı iptal ediniz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyyup Y.
  18 Haziran
  22:14

  Evet bugün arandım sorun cozme yerine hali hazirda bir adet daha kart ücreti varmış cikacak olan kartı iptal etmezseniz 2016 ya kadar kart ücreti odemeyecekmisim kullanmadığım karta aidat cikarip duruyorsunuz sayin banka yetkilisi 2014 deki konuşma kayitlarini dinleyiniz. Bir daha Yapı Kredi Bankası bankasimi tovbe calismis olduğum bankalar ne kart ücreti alıyor ne de başka bir şey. Odeyecegim ücret 1lirada olsa sonuna kadar yasl surecleri deneyecegim

 • 17 Haziran
  14:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş