29 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kart Aidat İadesi!

Uzun zamandır bankanızın müşteri olmama ödemelerimi aksatmadan yapmama rağmen hesap ekstreme yansıtılan üyelik ücretine itiraz ettim ancak bankanız emsal kararları hiçe sayarak olumsuz yanıt verdi.Kendinizi haklı çıkarmaya çalıştıkça müşteri kaybettiğinizin farkında ancak dikkate almamaktasınız.

4822 sayılı Kanun ile değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunun 24. maddesi gereğince “kart hamilinin yaptığı işlemler nedeniyle,sözleşmede yer almayan faiz,komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir şekil ve suretle ödeme talep edilemez ve kart hamilinin hesabından kesinti yapılamaz” denilmektedir.Bu nedenle kesilen ücreti talep ediyorum.

Fazlı 30 Okunma

Cevaplar

  • Fazlı16 Mayıs 2013

    Sorumsuz bi bankadan anca otomatik mesaj beklenir zaten ne arayan var ne ilgilenen müşteri memnuniyeti sıfır.Ama iş kredi vermeye gelince sürekli ararsınız.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön