20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kapatılmayan Vadesiz Mevduat Hesabı

Adapazarı Şubesinde 68676350 no'lu vadesiz mevduat hesabımın kapatılması için Nevşehir Merkez Şubesine 2 defa farklı dönemlerde yazılı başvuruda bulunmama rağmen herhangi bir işlem yapılmadığını görmekteyim. Sonrasında aynı şubeye gittiğimde talebimin Adapazarı Şubesine iletildiğini ve işlemi yapacaklarını bildirdiler. Aradan aylar geçmesine rağmen herhangi bir işlem ve geri dönüş sağlanamadı.

Özel sektörde ücretli çalışmam nedeniyle sık sık banka şubesine gidemiyorum. Hesabımın kapatılarak tarafıma ivedilikle bilgi dönüşü sağlanması hususunda yardımlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim. İrt:555 976**.

Mustafa 356 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön