23 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Kapatılan Kredi Kartından Aidat İstiyor.

Haziran ayında(Maltepe merkez şubesinden)her ay farklı başlık altında bir şekilde benden para alınan kredi kartımı tüm borcunu ödeyerek kapattım. İşlemi yapan hanımefendi kartla ilişiğimin tamamen kesildiğini ve bundan sonra herhangi bir ücret ödemeyeceğimi söyledi.buna rağmen 2 ay sonra ''üyelik ücreti'' adı altında 26 lira borç gönderildi.

Arayıp durumu belirttiğimde kem küm edip hizmet hattını aramam söylendi. Hafta sonları kapalı olduğundan pazartesi günü orayla da görüşeceğim ama bir şey çıkacağını zannetmiyorum.gerek kaymakamlık, gerek tüketici koruma derneği görüşüp tüm yasal haklarımı kullanarak haksız kazanç elde etmeye çalışan bu kurumu şikayet edeceğim.

Furkan 385 Okunma

Cevaplar

  • Furkan 02 Eylül 2014

    Her şikayetçinin altına aynı mesajı copy-paste eden ilgisiz banka.Şikayetimin altına dakika geçmeden cevap yazmış aradan 1 hafta geçmesine rağmen ne arayan ne soran olmuştur.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön