07 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Kapatılan Kredi Kartına 2 Sene Sonra Kart Basım Ücreti Aldı!

Yapı Kredi'den 2 sene önce çıkardığım Opet kartı bir süre kullandım ve borcunu ödeyip kapattım. Bakın burası çok komik; aradan 2 sene geçtikten sonra 07.10.2016 tarihinde sabah gelen mesaj da beni rencide edici şekilde ödemediğiniz borç gecikme faizine girdi, ödemezseniz yasal işlem yapılacaktır. Arayıp durumu bildirdim konuyu öğrendim borç dedikleri kredi kartı basım parası 5.25 TL imiş bunu ben kredi kartını kapattıktan 3 ay sonra yansıtmışlar. Yani kredi kartı borcum yok, ha bir de faiziyle 18 TL olmuş sevk edilen yeri aradım orada da 13 dakika bekledikten sonra derdimi anlattım. D*** Hanım biz bir şey yapamıyoruz dedi ve yine merkeze yönlendirdi. Merkezden T*** Beye derdimi anlattım, daha cümlenin başında zaten buradan bir şey yapılamaz deyince sinirlerim iyice bozuldu. Hakkımı yasal yollardan arayacağım ki Yapı Kredi Bankası'ndan yaşadığım kafaya göre borçlandırma olayını diğer insanlar yaşamasınlar.

Tc 442 Okunma

Cevaplar

  • Tc13 Ekim 2016

    Bankanın 4440440 numarasını da aradım yine aynı terane en sonunda 18 TL parayı yatırdim başımın gözümün sadakasi olsun. Artık arayıp aramamasida çok önemli değil Haramzade bankacılık as nin. Şimdi borcu yoktur yazisi istedim o bile 4G un sonra geliyormuş artık siz düşünün nasıl bir banka ile yüz yüze olduğunuzu.

  • Tc07 Ekim 2016

    Şaka Gibi Bankacılık... Ben yukaridaki yazimda defalarca aradım diyorum kimse beni bir tarafina takmadi diyorum beni arayıp bu Çirkinliği düzelteceginize halen arayın, yazın gibi saçmaliklarla geri donuyorsunuz. Ve borcu ödenip kapatilan kk na kart basım ücreti gibi Saçmalığı türeten tek banka kesinlikle kurumsal banka değil. Mahalle bakalım sizden daha kurumsal daha çözüm odaklı... .

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön