16 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kapalı Karttan Kart Ücreti Alınıyor!

Eşimin kartına yıllık ücret yansıtılması nedeniyle kartı iptal ettirdik fakat görüştüğümüz mt kapattırsak dahi yansıtılan 65 tl yi ÖDEMEK ZORUNDA olduğumuzu söyledi. Kapattırdığım, kullanmayacağım kartın neden yıllık aidatını ödemek zorunda bırakılıyorum anlamış değilim. (Ödememek için sunulan seçeneklerde ya 3 ayda bizi çok fazla aşan bir harcama yapmamız ya da puanlarla ödememiz. Puan yeterli olmazsa yıl sonunda geri kalanı borç olacakmış! )

Kiracıyken bir evden taşındığınızda gelecek ayın kirasını ödeyip çıkmazsınız oturduğunuz ayın kirasını ödersiniz öyle değil mi? Bu nasıl bir zihniyet anlamış değilim. Bu ücreti ödememek için her türlü hakkımı arayacağım.

Elif 21 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1802312 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön