16 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanlarını Yüklemedi.

Temmuz ayında "İnternet şubesinden yapılan MTV veya Kredi kartı ödemesi için 20 TL Worldpuan" kampanyasına katıldım. Puanlar Ağustos ayı içerisinde yüklenmeliydi fakat yüklenmedi. 10 gün önce Telefon bankacılığından arayıp şikayetimi bildirdim. 5 iş günü içerisinde cevap verileceği söylendi, kimse aramadı.

İnternet şubesini her açtığımda veya ATM'den her para çektiğimde kampanya uyarısı geliyordu. Katıldıktan sonra neden bu ısrarınız yok? Puanların yüklenmesini talep ediyorum.

Erdem 440 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 21 Eylül 2014

    Yapı Kredi puan kampanyalarında ay içinde yüklenecektir gibi ifadeler var. Müşteri sürekli kontrol etmeli puan yüklenmiş mi diye. Bugüne kadar da ayın ilk günlerinde hiç yüklenmedi. Belirli bir tarihte yükleme yapılmalı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön