Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanını Eksik Yatırdı.

Mehmet B. |

Yapı Kredi Bankası'ndan Mart ayında 75 TL worldpuan kapsamında olan üye iş yerlerinden 6 tane alışveriş yaptım (bunu kendi telefon ekipleri doğruladı, 18 Mart'taki görüşmeyi dinleyebilirler) 6 alışverişimin hepsi world üye iş yeri (5'si Ankamall Migros, 1'i de Ankamall'da kendi üye işleri olan mağaza) ancak pazar günü 40 TL yüklendi. Pazar günü kendileri iletişime geçtiğimde en geç 1 gün içinde geri dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen, pazartesi günü geri dönüş yapılmadı. Bu sefer Twitter destek ekibinden yardım istedim, bugün onlar da geri dönüş yapmadı. Eksik yatırılan puanlarımın ivedilikle kartıma yüklenmesini bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  20 Nisan
  16:36

  Mart ayındaki 75 TL worldpuan kampanyalarına katıldığım ve gerekli 6 alışverişi tamamladığım halde bunlar bana 40 TL puan yüklediler. Üstelik kampanyaya dahil etmedikleri alışverişi ben kendilerini arayıp sorduğum ve kendileri de bana evet efendim kampanyaya dahil dediği halde. Bu banka benim 35 TL'mi çaldı, yarın gün gelir sizin de paralarınızı gaspedebilirler, dikkatli olunuz.

 • Mehmet B.
  20 Nisan
  14:03

  Şirketinizin yeni hizmet modeli gereği çağrı merkezini yalanlıyorsunuz sanırım. 18 Mart ayında yaptığım sizin kampanyaya dahil dediğiniz harcamamı kampanya dışı bırakarak benim 35 liramı çaldınız ve bunun üstüne hala pişkince tavrınızı korumaya devam ediyorsunuz. Bankanızdaki kartlarımı ve banka hesaplarımı da kapatacağım, bilginiz olsun. Size yeni hizmet modelinizle iyi hırsızlıklar.

 • 19 Nisan
  13:13

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.