11 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanım Silindi!

Gittigidiyor'dan yaptığım alışverişe istinaden sonu 3563 ile biten kredi kartıma puan yüklemesi yapılmıştır. Fakat 18.03.13 de yüklenen puan 01.04.13 tarihinde geri alınmıştır. Bu kısa zaman içerisinde puanın geri alınması hiç hoş değil.Birçok banka kartını kullanıyorum ama bu alışverişte puan almak için worldcardı kullanmıştım.Hiçbir anlamı kalmadı.Neden 12 gün gibi kısa bir süre sonra hemen neden alınıyor. Hergün ben nasıl ve nerede puanımın yüklenip yüklenmediğini sorgulayayım. Memnuniyetsizliğimin giderilmesini istiyorum.

Ercan 41 Okunma

Cevaplar

 • Ercan29 Temmuz 2013

  Henüz bir sonuç yok, çözüm yok. Cevap yazmaktan öteye gidemiyorlar

 • Ercan29 Temmuz 2013

  Neden bu kadar uzun sürüyor. İptal edilen puandaki süratli davranışı müşteri memnuniyetinde de görmek istiyoruz

 • Ercan20 Temmuz 2013

  Efendim kaç ay oldu.Müşterinize bu şekilde davranmamalısınız.Olumlu bir sonuç lütfen. Bu kadar yıllık ve sadık müşteriniziz.

 • Ercan11 Haziran 2013

  Durum ne aşamadadır aceba?

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön