17 Mart 2016

Yapı Kredi Bankası İznim Olmadan Yapılan Sigorta İptal Ettirilmiyor.

15.12.2015 tarihinde bilgim dışında 69237*** poliçe no'lu sigorta yapılmış. Öğrendikten sonra müşteri hizmetlerini aradım. Şubeden iptal ettireceğimi söylediler. Hesabımın bağlı olduğu Çorum-Sanayi şubesiyle irtibata geçtim. "Başvurduk, bugün, yarın" diye beni üç aydır oyalıyorlar. Bankaların bu şekildeki tutumlarını kınıyorum, bu yapılan haksızlıktan başka bir şey değildir. Paramın tamamının iadesini istiyorum.

Not: Bana göre banka çalışanı bankayı temsil eder ve çalışanların verdiği sözler bankayı bağlar. Üst yönetimin bu konuda çalışanlarına yapılmayacak sözlerin verilmemesi için uyarıda bulunmasını istiyorum.

Ali 92 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Mart 2016

    Ben müşteri hizmetlerini aradığımda neden bu numaraya şikayet etmem için yönlendirilmiyorum?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön