Yapı Kredi Bankası İstemediğim Kredi Kartı Kapatılmıyor!

Ömer Faruk Z. |

Yapı Kredi Nuvo'ya başvururken kredi kartı olduğunu bilmeden talep ettiğim Play Kart, haftalardır kapatılmıyor. Başvurunun ertesi günü Play Kart'ın kredi kartı olduğunu öğrendim ve müşteri hizmetlerini aratıp iptal edilmesini istedim. Tamam dediler ve kredi kartı göndermediler. Nuvo kartım geldiğinde, hesabımda kredi kartının mevcut olduğunu gördüm ve müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Talebimin alındığını ve kartın 1 hafta içinde tamamen iptal edileceğini bildirdiler. 1 hafta sonra iptal edilmediği için tekrar aradım ve aynı şeyi söylediler. Bu yüzden Nuvo kartımı da kullanmadım ve kullanmayacağım.
Şahsıma ait Play Kart'ın kapatılmasını talep ediyorum!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk Z.
  26 Temmuz
  00:59

  Kartın Haziran ayında kapandığını söylediler ancak mobil şubede kart ve son ödeme tarihi görünüyor. Hala da kart var görünüyor. Bu kadarını da görmemiştim.

 • Ömer Faruk Z.
  13 Temmuz
  18:10

  Kart hala kapanmadı ve bana herhangi çağrı ya da mesaj gelmedi. Yapı Kredi adlı bankadan uzak durmak gerekiyormuş galiba bilemedik.

 • 11 Temmuz
  10:25

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş