09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası İşletim Ücreti Kesti!

Yapı Kredi Bankası'ndan 2 defa kredi çektim. Ayrıca kredi kartım var. İlk sene hem hesap kartımdan hemde kredi kartımdan 2 defa olmak üzere işletim ücreti adı altında para alındı. Bankanın 444'lü numarasını aradığım zaman iptali için bankanızla görüşün diyor. Bankaya dilekçe yazdım tuhaf bir mail göndererek iptal edilemeyeceğini yazmışlar.

Şimdi tekrar üyelik ücreti kesmişler. Hiç bir banka almıyor ve sırf bu yüzden 2 kredimin de günü gelmeden daha 1 sene dahi olmadan kredilerimi kapattım. Kredi kartımı da şimdi iptal edeceğim. Sizin rekabet ve fark yaratmanız gerekirken insanların size yönelmesine engel oluyorsunuz. Nasıl olsa daha duyarlı bankalarımız da var.

Hayran 30 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2002035 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön