06 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası İşletim Ücreti.

Benim emeklilik maaşım Yapı Kredi Bankası'na yatmaktadır. Hesabımdan işletim ücreti alınıyor. Bu durumu da bankaya ilettiğimde dilekçe yazıp iadesini talep etmemi söylediler. Dilekçede 2014 yılında, benden iki tane işletim ücretinin kesildiğini ve tarafıma iadesini talep ettiğimde hesabıma sadece bir tanesi yatırılmıştı.

Bu da yetmiyormuş gibi bu yılda Haziran'da 65 TL değerinde işletim ücretinin kesileceğine dair ( 0530**9347)mesaj aldım. Başka bankalar emekli maaşımızı taşımamız karşılığında 300TL üzerine verirken, bizim ise Yapı Krediden maaşımızı almamız karşılığında bir de üstüne para mı vermemiz gerekir? Geçen yıl ki vede bu yıl oluşacak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Nuri 184 Okunma

Cevaplar

  • Nuri 13 Mayıs 2015

    Bugün şikayetimiz ile ilgili bilgi verildi. İki hesap olduğundan birini kapatmamız önerildi. Diğer hesaptan en az 2 otomatik ödeme talimatı verdiğimizi bildirdigimiz halde yine de gecen yılki kesintinin iadesi yapılmadı. Başka bankalar maas hesabı dışında bir hesabınız varsa otomatik ödeme talimatları olması durumunda kesinti yapmıyorlar. Ama sizin uygulamanız farklı görünüyor. Bu yüzden maaşımızı başka bankaya taşımamızı bize düşündürdünüz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön