Yapı Kredi Bankası İşgüzarlık Yaptı!

Salih O. |

Yapı Kredi Bankası world kartım var 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Limit lazım oldu. Kart limitim 1500 TL ve müşteri hizmetlerini aradım dedim ki limitimi arttırmak istiyorum tabi dediler sonra şubeye belgenizle gidin dediler maaşınızın 3 katına kadar limit verilir dediler. Başka bir kartım yok. Gittim 1500 TL gelirimi belgeledim belgeleri aldılar 1 hafta içinde belli olur dediler bir hafta sonra reddetmiş limit talebim. Dedim neden dediler BBDK'nın boşluğu var herkese limit verir orada boşluk varsa verilir dediler. Dedim bana limit vermiyorsanız kapatıyorum. Kapattım 2 gün sonra kart ücreti almayalım açın dediler dedim limitimi arttırın dedi kart kapalı göremiyoruz açın yardımcı olalım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  09:03

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.