14 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası İptal Edilen EFT Ücreti Hesabıma Geçmedi!

Birinci ayda hesap numarasını bulamadığım için Yapı Kredi Bankası'na ait banka kartı üzerinde yazılı 16 haneli kart no'suna TEB üzerinden EFT işlemi yaptım. Bir hafta süresince ilgili hesaba para geçmeyince kendi bankamdan EFT iptali yapıp başka bir hesaba EFT işlemini tekrarladım.

TEB tarafından iptal edilen işlemin ücretinin bir ay sonra iade edileceği bildirildi. Ancak iade gerçekleşmeyince tekrar TEB bankasına müracaat ettim, müşteri temsilcisi iade talebimin Yapı Kredi Bankası'na bildirildiğini ancak işlem yapmadıklarını beyan etti ve şikayet müracaatı aldı. İkinci müracaatıma ve aradan 1.5 ay daha geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı.

Erol 149 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, 2395435 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön