Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı ve Personeli!

Aykut Tuğba Y. |

İnternet şubesinden masrafsız kredi başvurusu yaptım ve onaylandı kredimi kullanmak için internet şubesine girdiğimde kredimi kullanamadım ve müşteri hizmetlerini aradım şubeye gitmemi söyledi, teknik bir hata varmış internet şubesinde sözde şubeye gitmemize gerek yok... Şubeye gittim sıram geldi ve personele anlattım durumu kimliği dahi istemeden sen kredi kullanamazsın dedi ve gönderdi beni. Tekrar internet şubesine girdim ve kredimin onaylanmadığı yazıyordu ve tekrar kredi başvurusu yaptım onaylandı. Verilen hizmet sıfır banka personelinin davranışları sıfır ve internet şubesi sıfır.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut Tuğba Y.
  13 Nisan
  13:45

  Teşekkür ederim verdiğiniz cevap için aradınızda tekrar teşekkür ederim ama hata hala düzelmedi ve yine sistem aynı bravo yapı kredi büyük bankasın helal olsun... !

 • 09 Nisan
  16:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş